Кришки та ручки

Кришки й ручки на перший погляд – не значний, але дуже важливий елемент кожного кухонного пристосування. Іноді саме по виду і кріпленню цих посудних аксесуарів можна визначити якість товару.

В основному кришки і ручки йдуть безпосередньо з відповідним кухонним начинням, але буває і так, що їх можна підібрати окремо або замінити. Адже їх існує величезна кількість видів. Серед них – керамічні, вакуумні, алюмінієві, жароміцні, силіконові, залізні, скляні, універсальні та інші кришки для посуду.

Градують їх також за розмірами від великих кришок до маленьких. Щоб зрозуміти яка саме вам підійде – шукайте цифру поряд з назвою товару. Вона позначає діаметр кришки в сантиметрах. Наприклад, «кришка 18» позначає, що вона в діаметрі – 18 см.

Також, виготовляють кришки зроблені спеціально під певний посуд. Наприклад, такі, як кришка для сковороди, кришка для свч посуду, кришка для скляного посуду, кришка для мікрохвильовки.

Те ж саме стосується і ручок для посуду. Їх також існує величезна кількість в залежності від потреб – запасні, дерев’яні, вакуумні, залізні, карболітові, знімні, бакелітові і багато інших.

В інтернет магазині «Світ посуду» ви можете підібрати, замовити та купити найрізноманітніші кухонні кришки і ручки.

На нашому сайті представлені товари таких брендів як: Bergner, Ама, Luminarc, Simax, Pasabahce, «Новомосковський посуд», Bohemia, S & T.

Біля кожного товару завжди вказана ціна, опис та є відповідне фото.

Показано 1–12 із 28