Топорики та молотки кухонні

Наявність в будинку кухонного молотка і топірця дозволяє провести підготовку м’ясних продуктів на кухні швидко і якісно. Кухонний молоток використовується для відбивання м’яса та інших продуктів, а топірці – для оброблення м’яса та рубки кісток. Крім того, цей інструмент стане в нагоді не тільки на кухні, але і в поході.

 

Як вибрати якісний кухонний топірець і кухонний молоток?

 

  • 1. Вибираючи топірець або молоток для кухні, перш за все, слід звернути увагу на якість металу. Його можна перевірити простим способом, почитати склад або потрібно клацнути виріб нігтем і прислухатися до звуку. Якщо він дзвінкий, значить, це виріб виготовлений з хорошого сплаву, якщо глухий – потрібно шукати інший інструмент.
  • 2. Зверніть увагу на лезо кухонного топірця. Краще, якщо воно буде досить широке і товсте. У такого інструменту центр ваги зміщений вперед і працювати ним буде значно легше.
  • 3. Наступна важлива деталь – ручка кухонного інструменту. Більш довговічними вважаються – пластикові. Поверхня повинна бути не гладкою, щоб не ковзала в руках. Також, комфортно працювати кухонною сокиркою або молотком з дерев’яною ручкою, але при частому використанні інструменту вона швидко стирається. Сталеві ручки довговічні, але незручні через свою масивність.

В інтернет магазині «Світ Посуду», ви можете вибрати і купити найрізноманітніші кухонні топорики і молотки по хорошій ціні, що відповідає якості. Серед них є китайські, японські кухонні молотки і топірці і навіть електричний кухонний молоток. Також, на сайті є дерев’яні молотки і комбіновані кухонні молотки з сокирами.

Крім того, на сторінках сайту ви знайдете продукцію таких відомих фірм як Bergner, Ама, Luminarc, Simax, Pasabahce, «Новомосковський посуд», Bohemia, S & T.

На багато позицій товарів діють знижки та акції. Можливі, також, різні розпродажі.

Відображаються усі з 8 результатів