Deprecated: Function create_function() is deprecated in /var/www/mir-posudy.com.ua/wp-content/themes/mir-posudy/functions.php on line 637

Warning: Parameter 2 to qtranxf_postsFilter() expected to be a reference, value given in /var/www/mir-posudy.com.ua/wp-includes/class-wp-hook.php on line 324

Warning: Parameter 2 to qtranxf_postsFilter() expected to be a reference, value given in /var/www/mir-posudy.com.ua/wp-includes/class-wp-hook.php on line 324
Купити прес, терки, шинковки в Полтаві Україна - Світ Посуду

Прес, терки, шинковки

Подрібнення продуктів на кухні може виконувати не тільки ніж. Його доповнюють функції натирання, шинкування і подрібнення необхідних субстанцій для салатів, гарнірів, перших та інших страв, з якими добре справляються кухонні терки, шинкування і преси.

 

Є безліч видів цих кухонних приладів.

 

  • • Існує кухонний прес для картоплі фрі, для картоплі пюре, для м’яса, для часнику.
  • • Також, в продажу є найрізноманітніші багатофункціональні кухонні терки. Вони можуть бути, ручні, механічні, з контейнером, електричні та інші.
  • • шинкування теж не поступаються своєю різноманітністю. Найчастіше вони призначені для капусти, але, також, можуть використовуватися для будь-яких інших овочів. Шинкувальниці можуть нарізати продукти слайсами, кубиками та іншими формами. Є спеціальні насадки для нарізання корейської моркви.

Часто в кухонних комбайнах вбудовані функції терки і шинкування.

Всі ці та багато інших видів кухонного посуду можна замовити в Україні або в Полтаві. В інтернет магазині «Світ посуду» ви можете підібрати, замовити та купити найрізноманітніші види кухонних предметів.

На нашому сайті представлені товари таких брендів як: Bergner, Ама, Luminarc, Simax, Pasabahce, «Новомосковський посуд», Bohemia, S & T.

Біля кожного товару завжди вказана ціна, опис та є відповідне фото. Діють акції, знижки і розпродажі.

Showing 1–12 of 29 results