Deprecated: Function create_function() is deprecated in /var/www/mir-posudy.com.ua/wp-content/themes/mir-posudy/functions.php on line 637

Warning: Parameter 2 to qtranxf_postsFilter() expected to be a reference, value given in /var/www/mir-posudy.com.ua/wp-includes/class-wp-hook.php on line 324

Warning: Parameter 2 to qtranxf_postsFilter() expected to be a reference, value given in /var/www/mir-posudy.com.ua/wp-includes/class-wp-hook.php on line 324
Купити жаровню в Полтаві Україна - магазин Світ Посуду

Жаровні

Жаровня – це велика ємність з щільними термостійкими стінками і кришкою, зазвичай циліндричної або круглої форми. Завдяки властивостям утримання тепла, вона може бути корисна для різних кулінарних функцій – від приготування перших страв до випічки хліба.Товсті стінки жаровні рівномірно нагрівають вміст всередині, довго утримують тепло і аромат їжі. А щільна кришка жаровні запобігає випаровуванню вологи, що важливо при тушкуванні.

 

Матеріали для жаровні

 

Жаровні зазвичай виготовляються з міцного чавуну, хоча вони також можуть бути з кераміки, міді, алюмінію, нержавіючої сталі і навіть міцного скла.
Чавун – це ідеальний матеріал для регулювання температури. Алюміній і нержавіюча сталь швидше й інтенсивніше нагріваються і не додають такої великої ваги виробу.

На сьогодні існує безліч видів цього посуду – голландська жаровня, башкирська жаровня, вулична жаровня, гриль-жаровня, жаровня-каструля.
В інтернет магазині «Світ посуду» великий асортимент всіляких жаровень, які ви можете вибрати і купити в каталозі продукції.

Біля кожного товару завжди вказана ціна, опис та є відповідне фото.

На сторінках сайту ви знайдете продукцію таких відомих фірм як Bergner, Ама, Luminarc, Simax, Pasabahce, «Новомосковський посуд», Bohemia, S & T.

Показано 1–12 із 24