Deprecated: Function create_function() is deprecated in /var/www/mir-posudy.com.ua/wp-content/themes/mir-posudy/functions.php on line 637

Warning: Parameter 2 to qtranxf_postsFilter() expected to be a reference, value given in /var/www/mir-posudy.com.ua/wp-includes/class-wp-hook.php on line 324

Warning: Parameter 2 to qtranxf_postsFilter() expected to be a reference, value given in /var/www/mir-posudy.com.ua/wp-includes/class-wp-hook.php on line 324
Купити млинки для спецій та кави, ступки в Україні - Світ Посуду

Млинки для спецій та кави, ступки

В арсеналі кожної господині є безліч спецій, приправ і різних запашних зерен, які для стійкого аромату важливо зберігати цілком. Вже безпосередньо перед приготуванням їх розтирають за допомогою спеціальних млинів. Крім того, іноді потрібно перемолоти різні сипучі продукти.

Зокрема, сьогодні виробники пропонують дерев’яні млинки для спецій, жернові млини для кави, млини для борошна і різних круп і ступки для перетирання.

 

Види кухонних млинів

 

  • 1. Електричний млин, (працює від електромережі або батарейок).
  • 2. Механічний або ручний млин, (має ручний привід).
  • 3. В залежності від матеріалу бувають дерев’яні, металеві, пластикові та інші млини.
  • 4. В залежності від продуктів бувають кухонні млини для спецій, для круп, для перцю і солі, для кави, для борошна, для зерна і т.п.

Окреме пристосування для перетирання – кухонні ступки, які йдуть в комплекті з товкачем. Їх виготовляють з металу, дерева, каменю та інших твердих матеріалів.

Всі ці та багато інших видів кухонного приладдя можна замовити в Україні або в Полтаві.

В інтернет магазині «Світ посуду» ви можете підібрати, замовити та купити найрізноманітніші кухоні пристосування.

На нашому сайті представлені товари таких брендів як: Bergner, Ама, Luminarc, Simax, Pasabahce, «Новомосковський посуд», Bohemia, S & T.

Біля кожного товару завжди вказана ціна, опис та є відповідне фото.

Показано 1–12 із 13