Deprecated: Function create_function() is deprecated in /var/www/mir-posudy.com.ua/wp-content/themes/mir-posudy/functions.php on line 637

Notice: Функцію register_block_patterns було викликано неправильно. Не вдалося зареєструвати файл "/var/www/mir-posudy.com.ua/wp-content/plugins/woocommerce/patterns/options.php" як шаблон блоку (поле "Частина посилання" відсутнє) Будь ласка, перегляньте Виправлення помилок у WordPress для більш детальної інформації. (Це повідомлення додане у версії 6.0.0.) in /var/www/mir-posudy.com.ua/wp-includes/functions.php on line 6078

Warning: Parameter 2 to qtranxf_postsFilter() expected to be a reference, value given in /var/www/mir-posudy.com.ua/wp-includes/class-wp-hook.php on line 324

Warning: Parameter 2 to qtranxf_postsFilter() expected to be a reference, value given in /var/www/mir-posudy.com.ua/wp-includes/class-wp-hook.php on line 324
Купити шампури в Полтаві Україна - магазин Світ Посуду

Шампури

Для приготування м’яса, овочів та інших продуктів на мангалі не обійтися без шампурів. Завдяки цьому пристосуванню (з металу) їжа просмажуэться рівномірно не тільки зовні, але і пропікається всередині від нагрітої основи.

Сьогодні виготовляють найрізноманітніші види шампурів, які використовують під відповідні продукти. Серед них – бамбукові шампура, березові шампура, професійні шампура, кутові шампура, ковані шампура, піонерські шампура, подарункові шампура, одноразові шампура і багато інших.

Найчастіше шампура йдуть вже в сформованих наборах по 5, 6, 10 штук. Також, до них можуть йти додаткові пристосування, такі як обертач шампурів. Крім того, відповідні отвори для зручного розташування шампурів мають мангали.

Подібні і багато інших видів товарів для будинку можна вибрати і відправити в будь-яку точку України або замовити доставку в Полтаві.

В інтернет магазині «Світ посуду» ви можете підібрати, замовити та купити не тільки кухонне начиння, але й різні шампура.

На нашому сайті представлені товари таких брендів як: Bergner, Ама, Luminarc, Simax, Pasabahce, «Новомосковський посуд», Bohemia, S & T.

Біля кожного товару завжди вказана ціна, опис та є відповідне фото. Постійно діють вигідні акції, знижки і розпродажі.

Showing all 8 results