Шампури

Для приготування м’яса, овочів та інших продуктів на мангалі не обійтися без шампурів. Завдяки цьому пристосуванню (з металу) їжа просмажуэться рівномірно не тільки зовні, але і пропікається всередині від нагрітої основи.

Сьогодні виготовляють найрізноманітніші види шампурів, які використовують під відповідні продукти. Серед них – бамбукові шампура, березові шампура, професійні шампура, кутові шампура, ковані шампура, піонерські шампура, подарункові шампура, одноразові шампура і багато інших.

Найчастіше шампура йдуть вже в сформованих наборах по 5, 6, 10 штук. Також, до них можуть йти додаткові пристосування, такі як обертач шампурів. Крім того, відповідні отвори для зручного розташування шампурів мають мангали.

Подібні і багато інших видів товарів для будинку можна вибрати і відправити в будь-яку точку України або замовити доставку в Полтаві.

В інтернет магазині «Світ посуду» ви можете підібрати, замовити та купити не тільки кухонне начиння, але й різні шампура.

На нашому сайті представлені товари таких брендів як: Bergner, Ама, Luminarc, Simax, Pasabahce, «Новомосковський посуд», Bohemia, S & T.

Біля кожного товару завжди вказана ціна, опис та є відповідне фото. Постійно діють вигідні акції, знижки і розпродажі.

Відображаються усі з 8 результатів