Казани туристичні

Якщо ви з компанією близьких або друзів відправляєтеся на пікнік або в похід, то вам може стати в нагоді туристичний казан. У ньому можна приготувати на багатті чай, кашу, плов, суп, юшку, глінтвейн і різні інші страви та напої.

Розміри казана для мангала потрібно підбирати відповідно до кількості людей. Так, мінімальна кількість їжі або напою на порцію становить 200 – 300 гр. Таким чином, на компанію з п’яти осіб потрібен як мінімум 1,5 – 2-літровий казан.

Казанки і казани можуть бути алюмінієві, мідні, чавунні. Також, за призначенням поділяють казани для туризму, казани похідні, казани туристичні для багаття, казани вуличні та інші.

Подібні і багато інших видів товарів для будинку можна вибрати і відправити в будь-яку точку України або замовити доставку в Полтаві.

В інтернет магазині «Світ посуду» ви можете підібрати, замовити та купити не тільки кухонне начиння, але й різні казани.

На нашому сайті представлені товари таких брендів як: Bergner, Ама, Luminarc, Simax, Pasabahce, «Новомосковський посуд», Bohemia, S & T.

Біля кожного товару завжди вказана ціна, опис та є відповідне фото. Постійно діють вигідні акції, знижки і розпродажі.

Товарів, відповідних вашому запиту, не знайдено.