Мильниці, дозатори для рідкого мила

У сучасному світі дуже важливо дотримуватися правил гігієни і часто мити руки. Тому мило і антисептичні засоби є в кожному будинку та установі. Для зручного користування цими засобами вже давно винайшли мильниці і дозатори рідкого мила.

Мильниця призначена для твердого мила, вона має овальну або квадратну плоску форму з отворами для позбавлення від зайвої рідини. Зазвичай її розміщують на раковині або вона може кріпитися поруч на стіні.

Сьогодні у продажу є – пластикова, дерев’яна, металева, керамічна, магнітна, силіконова, скляна, плівкова, пластмасова, підвісна мильниця. Також, є дорожня мильниця, яка закривається з двох сторін, щоб зручно перевозити мило і користуватися ним в дорозі.

Останнім часом все більшої популярності набирає рідке мило, так як воно зручне в користуванні і витрачається дозовано. Ємності для рідкого мила, також, мають найрізноманітніші матеріали виготовлення і діляться на різновиди. Так, серед них можна виділити автоматичний, вбудований, настінний, сенсорний і ліктьовий дозатор рідкого мила.

Подібні і багато інших видів товарів для будинку можна вибрати і відправити в будь-яку точку України або замовити доставку в Полтаві.

В інтернет магазині «Світ посуду» ви можете підібрати, замовити та купити не тільки кухонне начиння, але й різні аксесуари для будинку, серед них мильниці і дозатори рідкого мила.

На нашому сайті представлені товари таких брендів як: Bergner, Ама, Luminarc, Simax, Pasabahce, «Новомосковський посуд», Bohemia, S & T.

Біля кожного товару завжди вказана ціна, опис та є відповідне фото. Постійно діють вигідні акції, знижки і розпродажі.

Показано 1–12 із 13