Deprecated: Function create_function() is deprecated in /var/www/mir-posudy.com.ua/wp-content/themes/mir-posudy/functions.php on line 637

Warning: Parameter 2 to qtranxf_postsFilter() expected to be a reference, value given in /var/www/mir-posudy.com.ua/wp-includes/class-wp-hook.php on line 324

Warning: Parameter 2 to qtranxf_postsFilter() expected to be a reference, value given in /var/www/mir-posudy.com.ua/wp-includes/class-wp-hook.php on line 324
Купити бульйонницю в Полтаві Україна - магазин Світ Посуду

Бульйониці

Бульйонниця – це глибока чаша для порціонної подачі бульйону та інших перших страв. Зазвичай їх виробляють в світлому тоні з однією або двома ручками.

У цього кухонного посуду є багато варіантів виконання – це може бути і глибока піала, і мініатюрна каструлька, і супова чаша, схожа на велику чашку для чаю. Також, бульйонниці іноді йдуть в доповненні з блюдцем для термо захисту поверхні, ложкою виготовленої з того ж матеріалу і відповідною кришкою. Крім класичних і однотонних палітр, для їх виготовлення можуть використовувати малюнки та різні яскраві кольори.

Ці чаші, як правило, виготовляють місткістю від 300 до 1000 мл, найпоширеніші з них зазвичай обсягом – 400-600 мл. У них завжди високі бортики, які розширюються до країв.

Що стосується матеріалу виготовлення, то найчастіше зустрічаються порцелянові, скляні, керамічні, фаянсові, глиняні, пластикові та інші бульйонниці.

При покупці бульйонниці важливо враховувати чи підходить вона для мікрохвильовки, якщо ви плануєте розігрівати в ній їжу. А також, якщо ви збираєтеся зберігати в ній їжу в холодильнику, потрібно врахувати чи витримує матеріал перепад температур з наступним розігрівом.

Всі ці та багато інших видів кухонного посуду можна замовити в Україні або в Полтаві.

В інтернет магазині «Світ посуду» ви можете підібрати, замовити та купити найрізноманітніші види бульйонниць.

На нашому сайті представлені товари таких брендів як: Bergner, Ама, Luminarc, Simax, Pasabahce, «Новомосковський посуд», Bohemia, S & T.

Біля кожного товару завжди вказана ціна, опис та є відповідне фото.

Відображаються усі з 8 результатів