Маслянки,цукорниці і медовниці

Серед столового посуду є такий, який спеціально призначений для певного продукту, до нього можна віднести маслянки, цукорниці і медовниці.

Ця кухонне начиння може бути – порцеляновим, керамічним, кришталевим, дерев’яним, глиняним, металевим або пластиковим.

Маслянка використовується для зберігання і подачі на стіл вершкового масла. Щоб продукт не псувався і не набирав запаху з холодильника, у цього посуду завжди є кришка.

Цукорниця – це невелика ємність (від 200 до 500 мл) призначена спеціально для сипучого цукру. Найчастіше йде в комплекті з кришкою і чайною ложкою.

Медовниця – посуд для зберігання меду. Може бути різної форми і розмірів. Для запобігання попаданню в мед сторонніх предметів і комах, подібні ємності зазвичай мають герметичну кришку.

Подібні і багато інших видів кухонного посуду можна замовити в Україні або в Полтаві. В інтернет магазині «Світ посуду» ви можете підібрати, замовити та купити найрізноманітніші види кухонних предметів, в тому числі маслянки, цукорниці і медовниці.

На нашому сайті представлені товари таких брендів як: Bergner, Ама, Luminarc, Simax, Pasabahce, «Новомосковський посуд», Bohemia, S & T.

Біля кожного товару завжди вказана ціна, опис та є відповідне фото.

Показано 1–12 із 55