Deprecated: Function create_function() is deprecated in /var/www/mir-posudy.com.ua/wp-content/themes/mir-posudy/functions.php on line 637

Warning: Parameter 2 to qtranxf_postsFilter() expected to be a reference, value given in /var/www/mir-posudy.com.ua/wp-includes/class-wp-hook.php on line 324

Warning: Parameter 2 to qtranxf_postsFilter() expected to be a reference, value given in /var/www/mir-posudy.com.ua/wp-includes/class-wp-hook.php on line 324
Купити піалу, менажницю, креманку в Полтаві Україна - Світ Посуду

Піали, менажниці, креманки

Піали, менажніци і креманки – часто використовуються в побуті будь-якої кухні. Вони більше призначені для подачі выдповыдних страв, але іноді їх використовують і для зберігання їжі.

Піала – невелика ємність у формі напівсфери. У ній зручно подавати соуси, креми, джеми і т.п. У деяких культурах з піал прийнято пити чай та інші напої.

Виготовляють дерев’яні, глиняні, керамічні, фарфорові та різні металеві піали.

Креманка схожа з піалою, але має більш витягнуту форму і частіше йде на ніжці. Вона призначена для подачі на стіл різних десертних страв – морозиво, креми, варення, цукерки, фрукти. Найчастіше зустрічаються скляні креманки, але також їх виготовляють з багатьох інших матеріалів.

Менажніци – це блюдо розділене на сектори, щоб в ньому не змішувалися різні продукти. У деяких варіантах виконання менажниця має секції, які можуть вийматися з основної тарілки. Такий кухонний посуд зручний для використання на «шведських столах». Також, часто її можна зустріти в закладах громадського харчування. Добре підходять менажніци і для подачі різноманітної їжі для домашнього застілля.

Ще одна особливість менажніци в тому, що вона може бути з функцією обертання, для зручного доступу до всіх секторів страви.

Всі ці та багато інших видів кухонного посуду можна замовити в Україні або в Полтаві.

В інтернет магазині «Світ посуду» ви можете підібрати, замовити та купити найрізноманітніші види кухонних предметів, в тому числі піали, креманки і менажниці.

На нашому сайті представлені товари таких брендів як: Bergner, Ама, Luminarc, Simax, Pasabahce, «Новомосковський посуд», Bohemia, S & T.

Біля кожного товару завжди вказана ціна, опис та є відповідне фото.

Showing 1–12 of 54 results