Deprecated: Function create_function() is deprecated in /var/www/mir-posudy.com.ua/wp-content/themes/mir-posudy/functions.php on line 637

Warning: Parameter 2 to qtranxf_postsFilter() expected to be a reference, value given in /var/www/mir-posudy.com.ua/wp-includes/class-wp-hook.php on line 324

Warning: Parameter 2 to qtranxf_postsFilter() expected to be a reference, value given in /var/www/mir-posudy.com.ua/wp-includes/class-wp-hook.php on line 324
Купити френч-преси та заварники в Полтаві Україна - Світ Посуду

Френч-преси та заварники

Френч-преси і заварники – це спеціальні пристосування для заварювання, кави, чаю, трав і будь-яких інших гарячих напоїв. Вони складаються з колби та сита або механізму, який утримує заварку.

Що стосується розміру, то стандартний френч-прес зазвичай вміщує 4 – 8 чашок рідини. Виготовляють, також, великі і маленькі френч-преси і заварники.

 

Характеристики френч-пресів в залежності від матеріалів

 

Пластиковий френч-прес зі скляною колбою – легкий, не дорогий, має безліч забарвлень. Перевагою такого є, то, що його ручка і кришка не сильно нагріваються.

Металевий френч-пресс – більш довговічний і зберігає тепло краще, ніж скло.

Що стосується заварників, то їх теж існує величезна кількість видів. Серед них – глиняний, залізний, керамічний, мідний, з нержавійки, скляний, фарфоровий, пластмасовий та інші.

Всі ці та багато інших видів кухонного посуду можна замовити в Україні або в Полтаві.

В інтернет магазині «Світ посуду» ви можете підібрати, замовити та купити найрізноманітніші френч-преси і заварники.

На нашому сайті представлені товари таких брендів як: Bergner, Ама, Luminarc, Simax, Pasabahce, «Новомосковський посуд», Bohemia, S & T.

Біля кожного товару завжди вказана ціна, опис та є відповідне фото.

Показано 1–12 із 44