Фруктовниці та цукерниці

Коли справа доходить до солодкого столу, для подачі та сервірування бенкету стане в нагоді такий посуд для десертів, як – фруктовниці і цукерниці. Ці ємності у вигляді невеликих піал і тарылок виготовлені для десертів.

Розрізняють декілька видів цього столового посуду. Наприклад, є багатоярусні фруктовниці, етажерки-фруктовниці, вази-фруктовниці, вінтажні фруктовниці, незвичайні та оригінальні фруктовниці, старовинні фруктовниці.
Практично всіх таких же видів можуть бути і цукерниці. Крім того, зараз виробники пропонують цікаві цукерниці у вигляді птахів, дерев, фруктів.

Також, ці предмети посуду в залежності від матеріалу можуть бути порцелянові, плетені, скляні, керамічні, фаянсові, металеві, глиняні, пластикові та інші.

Подібні і багато інших видів кухонного посуду можна замовити в Україні або в Полтаві.

В інтернет магазині «Світ посуду» ви можете підібрати, замовити та купити найрізноманітніші види кухонних предметів в тому числі фруктовниці та цукерниці.

На нашому сайті представлені товари таких брендів як: Bergner, Ама, Luminarc, Simax, Pasabahce, «Новомосковський посуд», Bohemia, S & T.

Біля кожного товару завжди вказана ціна, опис та є відповідне фото.

Показано 1–12 із 19