Клейонки та скатерті

Клейонки і скатертини можуть прикрасити і приховати недоліки поверхні будь-якого столу. Крім того, вони захищають деревину кухонних меблів та інших предметів інтер’єру від можливого попадання вологи.

Завдяки сучасним технологіям сьогодні можна знайти або замовити скатертину практично з будь-яким зображенням і дизайном. До того ж, зараз популярні 3D скатертини, які створюють імітацію об’ємних картинок.

Також, на прилавках і просторах інтернету можна знайти вінілові, гобеленові, в’язані, ажурні, домоткані, жакардові, водовідштовхувальні, лляні, непромокаючы й багато інших скатертини.

Досить популярні клейонки з принтами відповідні певній тематиці. Тому можна зустріти дитячі, новорічні клейонки і святкові клейонки до дня народження. Вони можуть бути різної форми – від круглої, прямокутної і до найрізноманітнішої. Також, можна придбати відповідну саме вам довжину клейонки, замовивши відріз з рулону.

Всі ці та багато інших видів кухонного посуду можна замовити в Україні або в Полтаві.

В інтернет магазині «Світ посуду» ви можете підібрати, замовити та купити найрізноманітніші види кухонних предметів.

На нашому сайті представлені товари таких брендів як: Bergner, Ама, Luminarc, Simax, Pasabahce, «Новомосковський посуд», Bohemia, S & T.

Біля кожного товару завжди вказана ціна, опис та є відповідне фото.

Відображаються усі з 2 результатів